top of page

Mezinárodní masérsky prükaaz 🇨🇿

Milenka Dolečková 🇨🇿 ODM International Partner .png

🇨🇿 Milena Dolečková

n° reg. ODM 361/1404

odm.advice@gmail.com

Mezinárodnímasérskýprůkaz

kontaktníosobapro Českourepubliku

Kvalifikovanámasérka

👈
ODM International
élite Therapist Partner Plus, bloggers
& Accredited therapy centers
Drazí kolegové!

Svět se mění tak rychle, že jsme každý den nuceni učit se nejen novým metodám léčení, ale i změněným metodám předávání a vnímání informací.

Každý z nás zná situaci, kdy s dostatečnými pracovními zkušenostmi a mnoha dovednostmi, vysokou kvalifikací a odbornými diplomy

Dnes je také nutné přemýšlet o tom, jak přilákat nové potenciální zákazníky pomocí nových marketingových, reklamních a komunikačních programů.

Firemní propagace masáží a rehabilitací pro operující specialisty v různých zemích.

Pro potenciální klienty/pacienty otázka vyhledání kvalifikovaného odborníka, kterému mohou svěřit své zdraví z fyziologického i patologického hlediska a z obecného hlediska estetiky, výživy, sportu a tělesné a duševní pohody obecně. .

Ve světle všech těchto faktorů zahájila International Board of Massage Therapist Association ve spolupráci s dalšími asociacemi a relevantními informačními partnery projekt:

International Health Directory, oficiální průvodce věnovaný všem metodám manuální a fyzikální medicíny, komplementární medicíně, profesionálním holistickým metodologiím (masáže, rehabilitace, osteopatie, kranio-sakrální technika, shiatsu léčby, ájurvéda, tradiční čínská medicína, thajské masáže, kineziologie a mnoho dalších více).

Cvičeni profesionály, jako jsou: lékařští maséři, fyzioterapeuti, rehabilitační terapeuti, profesionální komplementární a celostní terapeuti a všichni specialisté, jejichž práce a dovednosti jsou každodenně vydávány za účelem poskytování zdraví a pohody pacientům a klientům profesionálním způsobem v: Termálních centrech , SPA, zdravotní a wellness centra, soukromá studia a centra, kliniky, nemocnice.

Hledali jste již nové možnosti pro důstojnou propagaci svých aktivit terapeuta či wellness operátora v oborech manuální a fyzikální medicína nebo komplementární medicína?

Všimli jste si už dlouho, že direct mail nefunguje tak efektivně jako dříve?

Nechcete se odlišit od těch, kterým chybí slušná kvalifikace, ale nižší ceny za jejich práci?

Chtěli byste získat dlouho očekávaný finanční výsledek zapojením se do mezinárodních projektů?

Zveme vás tedy k účasti na novém projektu, který byl speciálně vytvořen pro naše kolegy ve všech zemích, pracující nezávisle nebo ve skupině specialistů, kteří mají zájem být součástí mezinárodního týmu svých profesionálních přátel a zároveň být v katalogu profesionální elity, který bude potenciálním zákazníkům vždy k dispozici.

Pro co nejefektivnější propagaci a umístění projektu jsme uzavřeli partnerské smlouvy s příslušnými asociacemi a informačními partnery.

Stali jsme se také partnery v projektu propagace mezinárodního hnutí Wellness, které nám umožňuje přilákat zákazníky ve velkém.

Zapojit se do projektu je poměrně jednoduché:
1) Vyžádejte si a úplně vyplňte registrační formulář,
2) Přiložte všechny požadované dokumenty,

3) Obdržet potvrzení o registraci
4) Účastnit se propagačních projektůPro rezervaci pohovoru uveďte své telefonní číslo na lince WhatsApp, v pracovní dny a hodiny vás budeme kontaktovat s předchozím upozorněním
odm.advice@gmail.com
 

 
bottom of page